KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9444121

nr 944 4121

Hans Bellmer

(1902-1975), Tyskland

Etsning, Hans Bellmer (1902-1975), onumrerad, motivet: 29x28

måndag 23 februari 2015
kl 19:07:28

Hans Bellmer

Läs mer om Hans Bellmer